28.03.2020 в 17:11

Заміна дисплейного модуля MacBook Air і Pro

Поломка екрану на ноутбуці Apple MacBook

Незважаючи на популярність MacBook, техніка даного виду має і «слабкі» місця. Зокрема, одним з таких є дисплейний модуль. Навіть незначне механічний вплив на пристрій може привести до того, що екран ноутбука вийде з ладу. Важливо відзначити, що при виникненні подібної проблеми вирішити ситуацію можна. Для цього потрібно звернутися в наш сервісний центр AppleLab. Однак, про все по порядку.

Коли виходить з ладу дисплейний модуль?

При сильно ударі ноутбука, при його падінні на тверду поверхню, при механічних навантаженнях на корпус — велика ймовірність поломки дисплейного модуля. Серед основних ознак, які будуть говорити про поломку цієї комплектуючої можна назвати:

  1. Відсутність зображення на екрані.
  2. Часткова відсутність «картинки».
  3. Тріщини по всій поверхні дисплея.

У подібній ситуації, потрібно звернутися в сертифікований сервісний центр. Одним з таких є наша майстерня AppleLab. Вартість по заміні дисплея макбуков Ви можете дізнатися на нашому сайті

Відмінність послуги заміни матриці і екрану в зборі?

Перш за все, нашими майстрами проводиться діагностика працездатності екрану. На підставі результатів проведеної діагностики, майстром приймається рішення про подальше ремонті. Зокрема, може бути виконано заміну матриці і заміна дисплея MacBook в зборі. Виникає закономірне питання, в чому відмінність цих видів ремонтних робіт? Детальніше на нашому сайті apple-lab.com.ua/macbook/

Важливо сказати про те, що в першому випадку повинні виконуватися певні умови. Зокрема, кришка ноутбука повинна бути ідеально рівною, без пошкоджень, відколів і викривлень. Шари, які знаходяться під матрицею, наприклад, підсвічування, можуть бути пошкоджені через раніше виниклого механічного впливу. З великою часткою ймовірності після ремонту під екраном будуть невеликі «цятки». Саме тому, найчастіше виконують повну заміну дисплея, так як цей вид робіт дозволяє повернути ноутбуку первинний зовнішній вигляд.

Як скористатися послугами нашої компанії AppleLab?

Якщо вам необхідна заміна екрану MacBook Pro і Air, то привезіть свою техніку в наш сервісний центр. Майстром нашої компанії буде проведена діагностика працездатності ноутбука і визначено алгоритм подальших дій по ремонту. Важливо сказати про те, що ми пропонуємо для своїх клієнтів:

  1. Оригінальні та сертифіковані комплектуючі.
  2. Гарантію на виконання роботи.
  3. Ціни, значно менші у конкурентів.

Зв'яжіться з представником AppleLab прямо зараз, для отримання додаткової інформації.

Назад в блог Наступний запис