Пошук в регіоні: Всі регіони

Чи вигідно брати банківський кредит?

Сьогодні найбільш поширеним і затребуваним видом позикових ресурсів є банківський кредит. Якщо раніше для багатьох громадян він був практично єдиним способом вирішення проблеми відсутності грошей, то зараз його беруть в основному для поліпшення свого соціального стану. Також досить часто послугами банку користуються підприємства з метою підтримки фінансової діяльності.

Чим краще банківський кредит?

До основних переваг такої позики можна віднести наступне:
  • потрібна мінімальна кількість документів;
  • доступний різним верствам населення;
  • зручні способи погашення (в тому числі електронні перекази);
  • існування різних видів кредиту, що дозволяє підібрати позичальникові найбільш підходящий варіант.
Чому сьогодні багато людей вважають за краще брати кредит?

Це відмінна можливість негайно реалізувати свою потребу, не відкладаючи на тривалий час (поки не збереться потрібна сума). Наприклад, якщо позичальник хоче придбати нерухомість, автомобіль або просто поїхати відпочити. Тим більше, при складній економічній ситуації в країні накопичити гроші досить важко.

Чому кредит стає все популярнішим?

Банк є серйозним установою і надає послуги відповідно до закону. Тому хвилюватися з приводу обману не варто. Єдине, необхідно уважно вивчати укладається договір і при виникненні будь-яких питань з'ясовувати все до моменту підписання.
Зрозуміло, що банку давати гроші в тимчасове користування безоплатно невигідно — за це він бере певні відсотки. Але в порівнянні з іншими кредитними організаціями вони цілком прийнятні. При цьому розмір процентної ставки відомий позичальнику, і вона залишається незмінною до кінця терміну погашення кредиту — все прописано в договорі і зайвого додати не можуть.
Чи відображається інфляція на розмірі виплачуваних відсотків? Ні, якщо кредитний договір не передбачає цього. Т. е. Позичальник виплачує конкретну суму, незалежно від коливання курсу валют та інших моментів (якщо кредит не взято в іноземній валюті).
Може здатися дивним, але чим частіше у вас з банком виникають кредитні відносини, тим на більш вигідні умови кредитування ви можете розраховувати. Це таке собі заохочення клієнтів за довгострокове співробітництво з банківською установою.
Але повертати суму позики необхідно в відповідності із суворим графіком. При цьому кредитування в кожному банку має свої особливості — їх потрібно обов'язково враховувати, щоб не потрапити в «боргову яму».
Виходить, кредит не такий страшний. Однак, щоб знайти найвигідніший кредит, найкраще ознайомитися з пропозиціями різних банків.
Назад в блог Наступний запис