Пошук в регіоні: Всі регіони

Вибираємо дитячий велосипед

Не знаю як ви, але я (як мама двох дітей) вважаю, що до вибору дитячого велосипеда необхідно підходити дуже відповідально. Адже він є не тільки інструментом для повноцінного фізичного розвитку дитини, але ще і якимсь чином допомагає йому знаходити спільні інтереси з однолітками. А ще за допомогою цього транспортного засобу ви привчите свого чада до активного способу життя і зможете відірвати його від комп'ютера або телевізора. Лікарі довели, що катання на велосипеді заряджає організм, що росте позитивом, зміцнює і розвиває опорно-руховий апарат і м'язову систему. У свою чергу це позитивно позначається на вестибулярний апарат дітей, покращує гостроту зору та координацію рухів і тим самим тренує легені. У наш час ви можете купити дитячий велосипед будь-якого виду і для будь-якого віку дитини, головне вибрати правильний.

Які фактори необхідно враховувати при виборі дитячого велосипеда

Вибираючи дитячий велосипед, обов'язково зверніть увагу на такі фактори:
• вік;
•Фізичні характеристики;
• витривалість;
• побажання і смакові переваги;
• виробника;
• дизайн і так далі.
Якщо дитина маленька, тоді і велосипед йому можна придбати без всяких наворотів (так би мовити простіше). Адже коли він підросте, не тільки зміняться його смакові переваги, але і велосипед буде потрібно побільше або швидше.

Різновиди дитячих велосипедів

Сьогодні вибрати дитячий велосипед можна в будь-якому спеціалізованому магазині, але найголовніше, щоб він був хорошої якості, подобався дитині і підходив йому за віком. Існує 4 варіанти дитячих велосипедів в залежності від конструкційних особливостей, а саме:
  • триколісні з ручкою (для маленьких діток);
  • триколісні без ручки (для дитсадівського віку);
  • двоколісні з додатковими знімними колесами по боках (для початківців велогонщиків);
  • двоколісні (для досвідчених їздців).
А в залежності від дитячого віку вони бувають:
• від 1 року і до 3 років (на зріст не більше 98 см);
• на 4-6 років (ріст не більше 115 см);
• на 6-8 років (ріст не вище 130 см);
• від 8 і до 13 років (на зростання від 130 см і вище).
Багато батьків вважають за краще купувати цей транспортний засіб в інтернет-магазині, наприклад такому, як ВЕЛОТРЕЙД, який є вітчизняним виробником високоякісних велосипедів, комплектуючих та аксесуарів для них.

Експлуатація дитячого велосипеда

Якщо ваше чадо ще маленьке і їздить на велосипеді з батьківською ручкою, тоді за його безпеку ви можете абсолютно не турбуватися (адже ви керуєте ним самостійно). Ну а якщо він вже сам вміє на ньому кататися, вам необхідно пояснити йому правила експлуатації даного транспортного засобу для його ж безпеки. Поясніть дитині, що не можна виїжджати на автомобільні траси, кататися біля водойм, обривів і схилів. Обов'язково враховуйте вантажопідйомність пристрою, зазначену в інструкції і не перевантажуйте його.
Бажано, щоб кермо був з м'якими вставками, так як в разі падіння він може вдарити дитину, а гумові вставки пом'якшать удар. Подивіться, дістає дитина до педалей і зручно йому сидіти на стільці, якщо ж ні, і він постійно зісковзує — підберіть йому іншу модель. А якщо ви хочете дитячий велосипед купити більш маневрений, тоді подивіться, щоб його переднє колесо було великим, і тоді на ньому можна буде їздити навіть по піску. Ретельно огляньте ножні гальма, адже не завжди діти пам'ятають про ручному і це може привести до травми. Ну а для хорошої постави вашому чаду краще придбати велосипед з системою регуляції висоти і нахилу, а ще ланцюгом зі щитком. Не забудьте також про наколінниках, шоломі і налокітниках.
Назад в блог Наступний запис