Пошук в регіоні: Всі регіони

Широкий асортимент разпашних дверей для будь-якого інтер'єру

Розпашні міжкімнатні двері — це класичний варіант, який користується найбільшою популярністю серед споживачів. Широкий асортимент моделей по дизайну, матеріалів і колірних рішень дозволяють підбирати як для зовнішнього, так для внутрішнього користування. Двері розсувні представлені на будь-який смак і бюджет на багатьох сайтах в інтернеті, де ви не тільки зможете придбати якісну продукцію, але і при цьому заощадити свої кошти, так як купуєте без посередників.

Що таке розпашні двері?

Розпашні двері — це конструкції, які працюють за принципом рухомий консолі. Вони приводяться в дію шляхом розорювання і можуть мати конструктивні особливості. Орні міжкімнатні двері можуть бути одностулкові (з одним дверним полотном) або двостулкові (з двома полотнами), а також мати різну модифікацію відкривання з лівого або правого боку.

Вся конструкція передбачає наявність двох елементів — нерухомою коробки і мобільного дверного полотна. Дверне полотно монтується до коробки за допомогою рухливих петель, цей механізм і забезпечує їх відкривання і закривання.
Додаткова фурнітура, а саме ручки, замки, засувки, необхідна для того щоб забезпечити безпеку приміщення.

Різновиди

Розпашні двері мають велику кількість різновидів, які визначаються багатьма категоріями, найбільш популярні класифікації: по функціональності і по дизайну.
За функціональністю їх можна розділити на вхідні та міжкімнатні. Ці моделі відрізняються один від одного використанням матеріалів і наявністю додаткових функцій. Якщо для вхідних конструкцій важливі показники теплоізоляції, додаткового бронювання і стійкості до перепадів температур, то для варіантів всередині приміщень, ці характеристики не так важливі.
Що стосовно дизайну, то тут виробники пропонують величезну кількість моделей для різних інтер'єрних стилів, від класики до сміливого і зухвалого модерну. В якості додаткового декору виробники використовують декоративні вставки зі скла, оригінальну фурнітуру і художнє різьблення.

Матеріали

Сучасні технології передбачають використання різних матеріалів і їх комбінування. Нетлінною класикою залишається дерево, дерев'яні двері — це завжди надійно, якісно і довговічне, але найчастіше малодоступним через вартість.
Гідною альтернативою дереву стали нові матеріали МДФ зі Шпоновая покриттям, які відрізняються високими експлуатаційними характеристиками і доступною ціною.
Не менш популярним матеріалом, широко використовуваним сучасними виробниками, є також пластик і скло.
Якщо ви шукайте якісну продукцію, то, уважно вивчивши асортимент компанії «Двері Білорусії», ви легко знайдете оптимальне рішення для свого інтер'єру і гаманця.
Назад в блог