Пошук в регіоні: Всі регіони

Платіжна система UnionPay International в Україні

З 12 листопада НБУ офіційно підтвердив легітимність роботи UnionPay International на території нашої країни. Про це стало відомо з інформації, розміщеної на сайті Національного банку України та в інших офіційних джерелах.
UnionPay International — це найвідоміша міжнародна платіжна компанія, послугами якої давно вже користується більше 160 світових країн. Їх платіжні карти дійсні в 40 країнах, не тільки в Азії, але і на інших континентах. Про популярність даної системи свідчить не тільки статистика, але і те, що вона обслуговує майже 80% всіх світових карт.
UnionPay International — це дочірня компанія Китайської державної організації China UnionPay, яка є однією з провідних виробників платіжних карт. Компанія була заснована ще 16 років тому.
З листопада Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, що працюють в нашій країні, офіційно визначив рамки діяльності платіжної системи UnionPay International на території України. Дана інформація взята з офіційного джерела. У самому найближчому часі система UnionPay International буде реалізовувати еквайринг, а саме її можна буде використовувати як джерело для отримання готівки в банкоматах. З її допомогою можна буде також оплачувати за товари і послуги. У перспективі співпраця передбачає також і випуск платіжних карт UnionPay державними і приватними банками України. Про це було зазначено ще в червні на офіційній зустрічі уряду НБУ з президентом UnionPay International Ши вінчатися.

Емітовані картки UnionPay можна використовувати для переказу грошей в інші країни або зберігати кошти в особистих гаманцях. Ефективність даної системи підтверджується її оперативністю, для переказу коштів з однієї картки на іншу потрібно всього кілька секунд, про це зазначають Китайські ЗМІ.
Перші етапи співпраці Національного банку України з UnionPay International почалися вже з червня, коли було підписано ряд документів про спільну роботу з нашою платіжною системою Простір.
В НБУ прогнозують, що спільна робота з всесвітньо відомою компанією збільшить перспективи і приверне в Україну нових інвесторів.
До того ж, сам глава НБУ Яків Смолій зазначає, що прихід UnionPay International на територію нашої країни дасть можливість спростити та прискорити торгово-економічне співробітництво між КНР і Україною.
Не можна не відзначити, що робота на платіжному ринку України системи UnionPay International, безсумнівно, буде сприяти розвитку якості даних послуг. З цього моменту Україна стає більш привабливою країною для інвестування, і це гарантує нові перспективи нашої економіки.
Протягом вже довгих років на території нашої країни успішно працюють такі платіжні компанії, як: Visa International, Western Union, Master Card, MoneyGram. З приходом на наш ринок UnionPay International їх кількість збільшиться ще однієї всесвітньо відомою компанією, яка відкриває нові можливості не тільки для фізичних осіб, а й для юридичних організацій. До того ж, поява нового конкурента сприяє поліпшенню якості послуг, що надаються і сервісу.
Необхідність і важливість UnionPay International підтверджується статистикою. Якщо звертатися до офіційних даних, то товарообіг Китайської народної республіки з Україною за 2017 рік склав більше 3 мільярдів доларів, що перевищує показники попереднього року на 10%.
Обслуговування карт UnionPay International в банкоматах і терміналах прогнозується вже з 2019 року.

Назад в блог Наступний запис