30.12.2018 в 13:18

Напольна акустика

Акустична система на підлогу, це різновид колонок, які встановлюються безпосередньо на підлогу і тому вони не потребують будь-яких додаткових інструментах при установці. Даний вид акустики дуже популярний серед людей-меломанів. Так як у них хороше, чітке і якісне звучання.

При виборі підлогової акустики зверніть увагу на розміри кімнати в якій будуть стояти колонки. Бажано, що б для підлоги акустика стояла в кімнатах не менше 10 квадратних метрів і не більше 30 квадратних метрів, тоді звучання буде гучним і однорідним у всіх куточках кімнати.

Вибираємо підлогову акустику для будинку правильно.

Для початку ви повинні визначиться з місцем, де вони у вас будуть стояти, на яку суму ви розраховуєте і основні параметри звучання, які б ви хотіли бачити у себе в колонках.
Для того, щоб отримати гарний настрій і задоволення від прослуховування музики ви повинні знати деякі характеристики для підлоги акустики:
  1. Кількість смуг ви вибираєте самі. підлоги акустика може бути однополосная, двосмугова, трехполосная і навіть пятіполостной. Відмінність буде в звучанні так як кожна смуга відповідає за свою функцію. Наприклад, в однополосной звук і динамік виходять з однієї смуги, ну а в двосмугової окремо, відповідно і звучання буде краще.
  2. Головним фактором для гучного звучання ваших колонок є чутливість підлоги акустики, дана функція вимірюється в децибелах і частота, вимірюється в герцах (Гц). І чим вище буде чутливість у вашій акустики, тим голосніше і потужніше буде вихідний звук. Що стосується частоти то тут потрібно трохи розібрати діапазон низьких (від 20 до 150Гц), середніх (від 100 до 7000Гц) і високих частот (від 6000 до 20000Гц). Так людський слух здатний чути звук в діапазоні від 20 до 20000Гц. Для домашнього прослуховування підійдуть колонки з діапазоном до 20000Гц, але для людей-меломанів він буде занадто низький, для них кращий діапазон до 35000Гц.
  3. Вибираємо правильно активну і пасивну акустику. Звичайно переваг більше в активній підлоги акустики, так як кожна смужка в колонці регулюється і посилюється своїм підсилювачем, окремим. Розділовий фільтр розміщений на вході підсилювача, а не на виході, що тим самим робить його активним. Він легше піддається регулюванню і звучання мелодії набагато краще, коли динаміки підключені до підсилювача. В даному виді підлоги акустики є окремі важелі гучності, що дуже зручно, для якісної і чіткої настройки. У пасивних підлогових акустика так само є переваги, це те, що вони не вимагають підведення лінійного сигналу, але для цього до них необхідно під'єднати зовнішній підсилювач.
  4. Корпус. Плитка на акустика буває закритого типу (звучання підходить практично всім, але бувають спотворення при подачі низьких частот) в основному зараз все застосовують у себе фазоінверторний тип корпусу.
  5. Матеріал для підлоги акустики. Зараз для виготовлення колонок використовують ті ж матеріали, що і раніше, тільки якість стало краще. Акустика із пластику дуже компактні, вони легкі і не дорогі. Колонки з пластика бувають різного кольору і дизайну. Але звук може трохи спотворюватися через маленького ваги. Тому при виборі таких колонок дивіться на їх характеристики і стійкий дизайн. Дерево і ДСП, це класика, яка підійде під будь-який дизайн кімнати і якість звуку в цих колонках завжди на висоті.
  6. Комплект або окремо. Таке питання часто задають собі любителі музики при покупці декількох колонок, а також цілого домашнього кінотеатру. Ви можете купити, як цілий єдиний набір, так і зібрати всі окремо, що б все характеристики співпадали з вашими вимогами і запитами, адже сабвуфер і колонки бувають як поличними, так і підлоговими.

Справжні меломани використовують підлогову акустику.

Цінителі музики перепробували велику кількість акустичних систем і зупинили свої переваги на підлоги. Так як в них ховаються більш якісне звучання (мінімум спотворення), сучасні техніка виготовлення, а також відсутність резонансів. Великі колонки, це не завжди дорого, при виборі підлогової акустики дивіться на їх характеристики.
Назад в блог Наступний запис