18.03.2020 в 10:55

Модельний ряд виробника Apple, регулярно поповнюється новими пристроями і вдосконалюється

Модельний ряд виробника Apple, регулярно поповнюється новими пристроями і вдосконалюється. У числі моделей, які отримали визнання і вже користуються популярністю серед користувачів, знаходиться Apple iPhone XR 128Gb Black. Чим ця модель привернула увагу покупців? Чому покупка цього гаджета, буде вигідною і зручною?

Apple iPhone XR 128Gb Black — отримуємо задоволення від можливостей і функціонала

Розглядаючи технічні характеристики нового пристрою від виробника Apple, користувачі виділили основні особливості, які роблять девайс практичним, зручним і ефективним у використанні. Серед таких особливостей:
  • Колір. Незважаючи на широку кольорову гаму, чорний колір моделі залишається безперечним лідером, тому що є класичним і не таким марким, як яскраві відтінки.
  • Вологозахист. Модель Apple iPhone XR має ступінь вологозахищеністю IP67, за рахунок чого забезпечується його працездатність навіть при зануренні у воду на глибину до 1 метра. А якщо власник смартфона потрапить з ним під сильну зливу, він також може не турбуватися про його стан.
  • Екран. Дисплей в пристрої представлений розміром 6,1 дюймів з роздільною здатністю 1792х828 пікселів, з матрицею IPS і підтримкою колірного простору DCI-P3. Завдяки заокругленим кутах дисплей отримав назву Liquid Retina HD.
  • Face ID. Ця сучасна функція дозволяє гаджету впізнавати свого власника в обличчя, навіть якщо він в сонцезахисних окулярах або частина його обличчя прикрита шарфом. За бажанням, користувач може додати на всякий випадок, кого-то зі своїх близьких, хто в надзвичайній ситуації зможе розблокувати пристрій.
  • Продуктивність. У числі зручних функцій, які роблять девайс продуктивним, знаходяться підтримка другий eSIM-карти, Bluetooth 5.0, Wi-Fi ac і функція NFC, яка дозволяє виконувати безконтактні платежі. Зручність і швидкість роботи також забезпечують 3 Гб оперативної пам'яті, а 128 Гб вбудованої, дозволяють зберігати під рукою необхідну кількість файлів, музики, фото, ігор або текстових документів.
  • Автономність. Хоча ємність акумулятора моделі Apple iPhone XR важко назвати занадто великий, але її цілком достатньо, щоб забезпечити автономну роботу гаджета протягом багатьох годин. Ємність акумуляторної батареї становить 2 942 мАг, а ті, хто вже користується смартфоном стверджують, що її вистачає на повний робочий день, при активному і стале використання девайса.
Назад в блог Наступний запис