Пошук в регіоні: Всі регіони

Багатофункціональні принтери для друку фотографій професійної якості

Серед сучасних пристосувань для друку, особливо цінуються лазерні і струменеві принтери Epson, на сайті https://www.inksystem.biz/all-in-one-ciss/epson/ ви зможете дізнатися технічні характеристики різних моделей. Японський брендовий виробник випускає принтери і МФУ в різної цінової категорії, від недорогого обладнання для будинку, до установок для вирішення корпоративних завдань. Багато принтерів мають найкращі функціональними можливостями, які можна порівняти з мікрокомп'ютерами або малими поліграфічними фірмами.
Популярність японських товарів Epson обумовлена ​​високою якістю збірки, покращуючи швидкість друку, економією коштів на придбання додаткових товарів. Картриджі легко змінити самостійно, і існує можливість відчути тільки позитивні сторони від покупки і подальшого використання.

Якими перевагами володіють МФУ та принтери від бренду Epson?

Затребуваністю у споживачів користуються копіювальні пристрої, призначені для дому та невеликого офісу. Моделі можуть виробляти або кольорову, або чорно-білий друк. Тут все залежить від особистих переваг покупця або фірми.
Виробник прагне задовольнити потреби своїх клієнтів, тому щорічно спостерігається надходження вдосконалених принтерів і МФУ. Завдяки такому підходу друкарське обладнання для будинку також покращився по функціональності і якості друку.

Основними перевагами японської продукції вважаються наступні:

  • останні моделі МФУ оснащені Wi-Fi модулями, що дозволяє роздруковувати документи і фотографії з допомогою мобільних пристроїв і інших гаджетів;
  • знижена собівартість друку. Роздільні картриджі підвищеної потужності вже входять в комплектацію принтера. Ресурс таких маленьких помічників може досягати чотирьох тисяч сторінок. Це вважається рекордом по зниженню собівартості друку однієї сторінки графічного зображення або текстового документа;
  • безперебійна робота, довговічність, висока продуктивність досягається за рахунок надійної складання устаткування;
  • деякі нові моделі оснащені друкуючої головкою Precision Core, що відрізняється найвищою надійністю. Після тривалого використання, елемент не знижує якість нанесення друку;
  • користувач отримує кольорові зображення, які наповнені насиченістю. Пігментні чорнила сумісні з усіма моделями, а унікальний хімічний склад впливає на чіткість, довговічність підсумкової друку.
Останній нюанс можна пояснити зразковими фактами: якщо малюнки або текстові файли будуть зберігатися в звичайному альбомі, то вони будуть тримати колір на протязі трьохсот років. Якщо такі ж файли будуть триматися під склом, то термін придатності розрахований на 150 років.

Чому принтери з СНПЧ набирають загальну популярність?

Система безперервної подачі чорнила представляє собою вбудовану конструкцію в друкарському обладнанні. Чи включаються в систему резервуари з барвником пігментом, гнучким шлейфом, невеликим проміжком капсул. Відрізняються принтери з СНПЧ тим, що користувачі мають прекрасну можливість додавати в картриджі фарбу, не порушуючи подачу друку. Такий спосіб не впливає на яскравість кольорів, швидкість видачі готових листів. Донори у відкритому стані не дозволяють повітрю потрапляти всередину картриджа, тому споживач може не турбуватися про можливе псування установки.
Якщо ви зацікавлені в удосконалених моделях, то придбайте тільки принтери і МФУ від японського виробника. Купуючи товар в спеціалізованій компанії «Инксистем», кожен клієнт отримує чорнило в подарунок. Замовити принтери можна в своєму місті, завдяки доставці в будь-яку точку СНД. Доступні ціни та бездоганну якість продукції стануть приємним бонусом для споживачів.
Назад в блог Наступний запис