04.01.2019 в 11:32

Меблі на замовлення

Меблі на замовлення — це не тільки престижно і унікально, але і також гарантія якості. Купуючи не масові фабричні вироби, ви гарантовано отримуєте продукцію, виготовлену за індивідуальними параметрами і самі, стаєте дизайнером своєї меблів.
Компанія Cleef mebel виготовляє меблі на замовлення вже більше 10 років. У своїй роботі ми використовуємо сучасні технології, індивідуальний підхід і високоякісні матеріали і фурнітуру, що дозволяє нам з упевненістю надавати гарантію на свою продукцію мінімум 7 років.

Переваги меблів на замовлення

Дуже часто багато хто стикається з проблемою не стандартного планування, що ускладнює процес закупівлі корпусних меблів. Найбільш часто з такими труднощами можна зустрітися при плануванні кухні. Що пов'язано з особливостями вбудованої техніки, розмірами шаф і типом їх відкриття. Все це і безліч інших нюансів легко вирішити, набуваючи меблів на замовлення, яка виготовляється з особистих параметрам.

Меблі на замовлення це:

  • втілення будь-якого дизайну, широкий вибір колірних рішень і декоративних елементів;
  • індивідуальні параметри;
  • самостійний підбір матеріалів та фурнітури;
  • широкий ціновий діапазон в залежності від бюджету;
  • гарантія якості і професійна збірка від виробника;
  • можливість створити свою індивідуальні вироби, враховуючи всі особливості планування, експлуатації та функціональності.
Компанія Cleef mebel виготовляє якісні меблі для кухні, спальні, передпокої, вітальні, кабінетів, а також ви можете замовити торговельні шафи і стенди за власними ескізами. Головною відмінною рисою нашої продукції є функціональність і якість.

На що варто звертати увагу при замовленні

Сучасні технології і модні тенденції пропонують безліч варіантів для оздоблення інтер'єрів. Особлива увага завжди приділялася якості і дизайну меблювання. Але перш ніж купувати меблі на замовлення необхідно враховувати наступні критерії, від яких залежить якість і вартість кінцевого виробу.

  1. Матеріал. Як матеріали для виробництва ми використовуємо ДСП, МДФ, натуральне дерево, фанеру і шпон. Самим якісним матеріалом і надійним в експлуатації по праву вважається дерево, але єдиним його мінусом є висока вартість. МДФ матеріал характеризується також зносостійкість і екологічністю, свою популярність він завоював завдяки легкості в обробці і цінової доступності. Більш бюджетні матеріали, такі як ДСП і фанера відмінно зарекомендували для виробництва виробів, не стикаються з вологим середовищем. Шпоновая покриття захищає меблі від вологи, забезпечує їй презентабельний вигляд і відрізняється довговічністю. Як декоративні елементи ви можете використовувати скло, пластик і метал для додання виробу совершенности.
  2. Стиль. Стильове розмаїття меблів на замовлення не обмежує вашу фантазію. Ви можете виготовити моделі як класичного, так і модернового дизайну додаючи в проект свої побажання розбавляючи его декоративними елементами на свій смак. Одним з головних переваг створення меблювання на замовлення є створення індивідуального проекту професійними дизайнерами, які зуміють підкреслити переваги приміщення і візуально розширити простір.
  3. Функціональність. При виготовленні меблів на замовлення ви можете самостійно спланувати простір найбільш комфортним для вас чином. При цьому враховується розмір і висота полиць, тип і сторона відкриття дверей і додається можливість враховувати всі параметри вбудованої техніки. Меблювання на замовлення — це найбільш ідеальний варіант для тих кому важливо щоб кожна деталь інтер'єру мала презентабельний вигляд і була практичною.

Меблі на замовлення від компанії Cleef mebel — це також оперативне виконання замовлення і дизайнерська розробка проекту. Ми пропонуємо також і додаткові послуги з транспортування та збирання своєї продукції. Шукаючи якісні та оригінальні предмети інтер'єру для дому або офісу, звернувшись до нас, ви завжди отримуєте преміальний сервіс за реальну вартість без переплат посередникам.
Назад в блог Наступний запис