Пошук в регіоні: Всі регіони

Машинки на радіокеруванні: тонкощі вибору

Машинки на радіоуправлінні — прекрасні іграшки, які припадуть до смаку будь-якому хлопчику. Однак подібний подарунок потрібно вибирати з розумом. Купуючи моделі на радіокеруванні, треба звертати увагу на такі нюанси, як різновид шасі і двигуна вироби. Великий вибір авто представлений на сторінці https://sorokavorona.com.ua/na-radioupravlenii/c71/# інтернет-магазину «Сорока Ворона».

Види і основні відмінності

У таблиці зазначаються параметри радіокерованих виробів. Ознайомтеся з ними перед тим, як купити подарунок дитині:

Вид товару:

  • Гоночна машина — середні колеса з низьким дорожнім просвітом
  • Внедорожнікі- колеса великого розміру, високий дорожній просвіт
  • Монстри — високий дорожній просвіт, широкі колеса
  • Баггі — об'ємні колеса
  • Краулери — найбільші колеса в порівнянні з іншими моделями радіокерованих машин. Дорожній просвіт краулерів прийнято вважати найвищим. Колеса машин відмінно переміщаються в різноманітних площинах

На сайті sorokavorona.com.ua представлені машинки на радіоуправлінні з функцією трансформерів. Подібні вироби з легкістю перетворюються в роботів, при цьому змінюючи звичну конфігурацію. Радіокеровані машини з функцією трансформерів — відмінний подарунок для дітей, які відрізняються схильністю до конструювання.

Основні переваги виробів

Експерти виділяють відмінні риси різних типів авто на радіоуправлінні. Серед них:

Гоночні автомобілі призначені для використання на закритих майданчиках. Подібні вироби не здатні споживати значну кількість енергії. Таку машинку можна придбати навіть для зовсім маленької дитини. Відрізняються яскравим дизайном. У виробів є відповідна підсвічування. Звукові ефекти допомагають посилити враження під час гри.

Баггі і монстри швидко розвивають високу швидкість. За зовнішнім виглядом подібні радіокеровані машинки нагадують «дорослі» позашляховики. У цих моделей міцний бампер, відмінні амортизатори.

На що слід звернути увагу?

При виборі конкретної моделі потрібно акцентувати увагу на тому, на який період часу вистачає заряду батарей. Велике значення має вік хлопчика. Малюкам 3-5 років слід купувати радіокеровані машинки, в яких немає гострих граней. Дітям старше 6 років буде цікавий маневрений і швидкий автомобіль, який оснащений освітлювальними елементами і звуковими ефектами.

Подібні машинки можуть переміщатися «догори дном». Важливий і такий параметр, як комплектація моделі. У якісних радіокерованих машин є регулятор швидкості, спеціальне шасі. Дітям молодше 6 років не варто купувати радіокеровані вироби з великою кількістю функцій. Подібні машинки більше підходять для підлітків.

Назад в блог Наступний запис