Пошук в регіоні: Всі регіони

Лимонно-медова дієта на 2 дні для підтримки фігури

Співачка Бейонсе (WikipediA) підтримує свою фігуру у відмінній формі, періодично вона проводить розвантажувальні дні, два рази на місяць, застосовуючи лимонно-медову дієту.

Такі розвантажувальні дні рекомендують проводити людям не страждають гастритом, і хворобами нирок. Лимонно-медові розвантажувальні дні можна влаштовувати не більше двох днів і не частіше, ніж два рази на місяць.

Лимон і мед, особливо акацієвий мед, дають нашому організму вуглеводи і вітаміни, в яких організм потребує щодня. Вся дієта зводиться до того, що необхідно відмовитися від будь-якої їжі і вживати тільки напій на основі лимона і меду.

Для приготування напою знадобитися стакан води, найкраще очищеної, в який додаємо дві ложки столові меду, дві ложки столові свіжого соку лимона і трохи кайенского перцю. Всі складові необхідно ретельно перемішати, після чого приймати шість разів на день, між прийомом коктейлю, можна пити воду і один раз на добу проносний чай.
Є і менш суворий спосіб, знову ж на сніданок, обід, вечеря приймаємо напій, приготований, в пропорції, три літри води, сік п'ятнадцяти лимонів з м'якоттю, п'ятдесят грам меду.
Сік лимона знизить відчуття голоду, виведе токсини з організму, мед знизить схильність до втоми, за рахунок своїх поживних властивостей. Бажано при проходженні дводенного курсу по можливості відкласти всі фізичні навантаження, і дати собі і організму відпочити перебуваючи в спокої і спокої.
У період дієти, будьте готові до того, що з вашого організму буде виводитися рідина, тому рекомендується проводити цей час удома. Після проходження курсу, необхідно дотримуватися помірний раціон в харчуванні щоб уникнути зайвого навантаження на підшлункову, шлунок і кишечник.

Назад в блог Наступний запис