03.11.2018 в 00:44

Як вибрати хорошу пральну машину?

Прання білизни — одне із завдань, яку людство давно довірило побутової техніки. Сучасна пральна машина може бути наділена різними опціями, але основне її завдання залишається єдиною — якісно відіпрати і не пошкодити білизну. Великі побутові моделі можуть не тільки випрати, але і просушити вміст.
Перед тим, як купити пральну машину в Україні, важливо враховувати деякі критерії та особливості моделі: її тип, об'єм максимального завантаження і технічні параметри.

Типи пральних машин

Вибір пральної машини по її конструктивним типом зазвичай не є проблемою, так як розрізняють всього три види такої побутової техніки:
  • білизни в великих обсягах. Конструктивно в ній передбачена фронтальна завантаження.
  • Вузька відрізняється компактністю і невеликим обсягом завантаження. Актуальна при обмеженому вільному просторі для установки.
  • Моделі з вертикальним завантаженням. Там, де доступ до фронтального люка неможливий, будуть актуальні такі моделі. Вертикальне завантаження виконується через верхню частину пральної машини.
Незалежно від потрібний тип, рекомендується пральна машина автомат, що має електронну панель управління. На ній розташовуються сенсорні кнопки, що реагують на легкі дотики пальця, або зручні механічні регулятори. Моделі автомат зручні в експлуатації і наділені широким функціоналом.

Обсяг завантаження і технічні особливості

Вартість пральної машини пропорційна її функцій і максимального обсягу завантаження. А тому не варто платити більше, якщо в будинку проживає всього 1-2 людини. Досить буде моделі з завантаженням в 4-5 кілограм. При наявності 3-4 чоловік пральна машина повинна вміщати до 8 кг. Якщо в будинку живе більше 5 осіб, при наявності достатнього місця, оптимальна завантаження в 9 кг. Що стосується технічних особливостей, слід звернути увагу на:
  • Віджимання. Від того, як швидко обертається барабан, залежить вологість білизни на виході. Швидкість віджиму в сучасних моделях коливається в межах 600-1600 оборотів в хвилину, але варто враховувати, що чим вона більша, тим вище рівень шуму.
  • Функція сушки. Після її застосування білизна витягується практично повністю сухим.
Якщо вам необхідна пральна машина в Україні за оптимальною вартістю і з адресною доставкою, купувати її варто в магазині Eldorado. Тут пропонуються недорогі пральні машини з широким функціоналом, а кожен представлений бренд вже перевірений часом.
Назад в блог Наступний запис