Як продовжити термін служби праски?

Праска вважається одним із незамінних приладів у будинку. З цієї причини ставитися до нього потрібно дбайливо. Ну і доглядати його потрібно регулярно. 

Щоб уникнути багатьох проблем, можна купити прасувальні системи класу Люкс, які ідеальні в питанні прасування та догляд за ними цілком зрозумілий та нетрудомісткий. 

Щоб парові отвори на підошві праски не забивалися накипом, потрібно використовувати лише кип'ячену воду, а краще дистильовану. Використовувати воду відразу з-під крана не рекомендується. Перед проведенням очисних заходів потрібно відключити праску від мережі, щоб не бути ураженим струмом або не обпектися.

Нерідко трапляється так, що праска починає гальмувати на тонкій тканині, збираючи її в гармошку. Причиною цього є прикипілі синтетичні волокна або інші забруднення на підошві праски. Відтерти поверхню у разі можна серветкою, змоченою в ацетоні. Також на поверхні можуть бути мікроскопічні подряпини, які також іноді примудряються зачепити тканину. Позбутися їх можна перевіреним бабусиним методом. Для цього підошву праски необхідно натерти нашатирним спиртом, після чого кілька разів з натиском прогладити валянок. Поверхня відполірується на славу. Також поверхню праски можна очистити, прогладжуючи праскою папір, який насипана дрібна сіль. 

Жовтий наліт, що з'явився на поверхні праски, також легко видалити. Для цього підошву потрібно протерти серветкою, попередньо змочивши її в оцтовій есенції. Тільки необхідно одягнути рукавички. Чиста праска завжди прослужить довше. Він легко ковзатиме по тканині, а сам процес прасування займатиме менше зусиль. Та й сам одяг, відпрасований чистою поверхнею праски, виглядатиме елегантніше.

Назад в блог Наступний запис