Пошук в регіоні: Всі регіони

Будинок іграшок – якість та широкий асортимент для малюків

Іграшки — це найперші друзі малюків, з якими він пізнає світ, розвивається та навчається. Але надзвичайно важливо, щоб іграшки, якими гратиметься ваша дитина, були не лише яскраві, але й безпечні і корисні.
Магазин будинок іграшок пропонує широкий асортимент дитячих товарів на будь який вік. У нас ви зможете придбати якісні розвиваючі ігри для хлопчиків і дівчаток, з яким вони не лише весело проводитимуть своє дозвілля, але й пізнаватимуть нове.

Іграшки з перших днів життя

Дітям із перших днів життя необхідні розвиваючі іграшки, щоб знайомили малюка із оточуючим світом, та навчали немовлят промовляти перші звуки. Такими можуть бути різноманітні розвиваючі килимки із звуковим супроводом та можливістю підвішувати на них брязкальця, ходунки та толокари, які допомагають малятам навчатися ходити та розвивають їх м’язи.
Але обираючи перші забавки для немовлят, обов’язково віддавайте свою перевагу якості, вони повинні бути виготовлені із м’яких натуральних матеріалів, щоб не зашкодити здоров’ю.
У Будинку іграшок ви легко знайдете цікаві розвиваючі забавки для дітей із перших днів життя відомих виробників, які виготовляють виключно якісні продукти.

Іграшки для хлопчиків та дівчаток

Із давніх-давен хлопчикам та дівчаткам подобаються іграшки що імітують доросле життя. Машинки, конструктори, іграшкові інструменти – це переважно бажання маленьких хлоп’ят, які прагнуть наслідувати дорослих мужчин. А от дівчаткам більш цікаві ляльки, про яких можна дбати, іграшковий посуд, дитяча косметика, щоб у своїй грі повторювати дії мами.
Сучасні модні іграшки, про які мріють ваші донечки і синочки, зібрані в одному місці, завітавши у наш Будинок іграшок, ви швидко реалізуєте мрію своєї дитини.

Спортивні розваги

Про здоров’я дитини необхідно дбати змалечку і привчати малюка до спорту теж потрібно з ранніх років в ігровій формі. Для цього найбільш підійдуть спортивні ігри, представлені у Будинку іграшок: велосипеди, самокати, м’ячі, скакалки, басейни, та інші веселі забавки, які гартуватимуть та розвиватимуть фізичну витривалість.

Сюжетно-рольові ігри

Сюжетно-рольові ігри, окрім розважальної цілі, мають також навчальну мету. З допомогою іграшкових наборів «лікарня», «магазин», «кухня», «перукарня», та ін., малюк пізнає доросле життя та в ігровій формі приміряє різноманітні соціальні ролі.
Якщо ви шукаєте магазин з якісними дитячими товарами, то наш «Будинок іграшок» — саме те місце, де зібрано усе що вам необхідно.
Назад в блог Наступний запис