Пошук в регіоні: Всі регіони

6 строгих табу мікрохвильовки

Мікрохвильовки можна по праву вважати одним з найбільш корисних винаходів, яке дає можливість максимально швидко розігріти або приготувати їжу. Швидкість їх роботи набагато швидше, якщо порівняти навіть зі звичною плитою. Але, не все так просто. Як правило, проблеми з ними виникають тоді, коли люди починають користуватися мікрохвильовою піччю не по її прямому призначенню, забуваючи про власну безпеку, здоровий глузд і, хоча б, про інструкцію з експлуатації. Все ж ми пам'ятаємо кумедні фото з Інтернету? У житті це навряд чи буде смішним.

Насправді, вам дуже пощастить, якщо крім непрацюючої мікрохвильовки у вас не буде ніяких більше наслідків. Купити такий виріб — пів біди, головне — не травмуватися самому. Мікрохвильові печі www.mebelok.com/mikrovolnovyye-pechi/ безпечні тільки при правильно їх експлуатації. Сьогодні експерти магазину МебельОК розповідають, що непотрібно робити з мікрохвильовкою, щоб вона працювала як можна довше.

Як уникнути плачевних наслідків

  • Хочете продезінфікувати губки для миття посуду в мікрохвильовій печі? Можна якщо обережно. Для цього, попередньо змочіть губку водою. В іншому випадку, всередині пристрою вона почне горіти від нагрівання.
  • Не можна гріти «швидку їжу» з асортименту сайтів зі швидкою доставкою додому, в контейнерах, де є металеві вставки. Навіть найменша частинка металу здатна почати іскритися і викликати пожежу. Хвилі, які поглинає метал від мікрохвильовки, викликають іскріння, а також можуть нагріватися до появи вогню.
  • Найдурніша і поширена помилка — пробувати в СВЧ зварити яйце. Якщо шкаралупа продукту ціла, то пар всередині яйця не зможе виходить назовні, що призведе до його «вибуху» прямо в мікрохвильовці. Ціна помилки — мінус мікрохвильовка і плюс брудна кухня.
  • Термокружки — страх мікрохвильовки. Якщо ви вирішили, що вранці нагріти вчорашній кави — це хороша ідея, то, будь ласка, перелийте напій з металевої ємності в керамічну.
  • Не використовуйте для розігріву ніяку посуд з малюнками і золотистими обідками. Вся справа в тому, що в них також містяться метали, які почнуть іскритися, видавати неприємний запах і світитися.
  • Герметичність для мікрохвильовки — зло. Якщо ви хочете розігріти в ній що-небудь в пластиковому контейнері, то обов'язково відкрийте його. Відсутність можливості виходити пару призведе до вибуху і загоряння.
  • Якщо не хочете зіпсувати продукти з молочним вмістом, то, відповідно, обходьте мікрохвильовку стороною. У ній молочні продукти починають згортатися.

Ну і наостанок, фахівці MebelOK подбають про ваше здоров'я. Наприклад, мед в мікрохвильовці втрачає всі свої корисні властивості, в курці і грибах руйнуються білкові сполуки, а масло в мікрохвильовій печі стає непридатним до вживання. Кращий варіант для цих цілей — класична плита.

Назад в блог Наступний запис