Обмін нерухомості в Україні


Оголошень за вашим запитом не знайдено

Обмін нерухомості в Україні є найпопулярнішою операцією на українському ринку нерухомості. Її «популярність» обумовлюється рядом причин. Це може бути необхідність зміни постійного місця проживання або роботи. Даний варіант вважається найбільш бюджетним, економічним при поліпшення житлових умов в разі переїзду. На нашому сервісі TAKINADO.com.ua ви можете знайти безліч оголошень з найрізноманітнішими умовами.

Обмін приватного будинку на квартиру в Україні

Цей тип розміну нерухомості відмінно підходить для покупців, які втомилися від міської суєти і бажають жити в районі з чистим повітрям. Основні переваги угоди: 

  • чудова можливість спокійно працювати на віддаленій основі;
  • немає зайвого шуму від оточуючих сусідів;
  • чудовий спосіб почати займатися власним бізнесом в сільськогосподарській галузі. 

На TAKINADO.com.ua є пропозиції, які пропонують бартер приватного будинку на квартиру з доплатою. Все залежить від оцінки об'єктів: площі, комфорту, умов проживання.

Обмін квартир в Україні. Обмін квартири на квартиру в Україні

Зазвичай, найпоширенішим є розмін житлової нерухомості, який є рівноцінним. Тобто, загальна площа і облаштування приміщення є практично однаковими. При нерівномірному бартері зазвичай відбувається доплата за майно. Вона може двох типів, у вигляді: 

  • відсутньої грошової суми;
  • нерухомості. Наприклад, гараж або земельну ділянку. 

На нашому сервісі є безліч варіантів обміну. Це можуть бути об'єкти, розташовані, як в престижному районі, так і спальному окрузі будь-якого міста України.

Обмін нерухомості на авто в Україні

Бувають ситуації, коли власники свого нерухомого об'єкта бажають розміняти його на автомобіль: сучасну іномарку або стару машину (раритет). У нас велика кількість оголошень, в яких пропонується бартер таких типів нерухомості на транспортний засіб: 

  • ділянка землі;
  • квартири;
  • гаражі;
  • флігелі. 

Обмін нерухомості за кордоном

З кожним роком збільшується кількість бажаючих зробити обмін нерухомого майна за кордоном. На TAKINADO.com.ua є значні розбіжності пропозицій про иногороднем обміні від власників, без участі посередників. Для тих, хто планує виїхати на постійне місце проживання в іншу країну, на нашій дошці безкоштовних оголошень дозволяється підібрати об'єкт по необхідним критеріям.

Наприклад, є оголошення, в яких надається можливість обміняти своє майно на приміщення в новому цегляно-монолітному будинку Санкт-Петербурга, що розташовується в районі з добре розвиненою інфраструктурою.

{Site.title} - це швидкий пошук партнера для розміну нерухомого майна в Україні та за кордоном.