Розумний годинник: види, функції, бренди

Як відомо розумні годинники xiaomi, apple, samsung, garmin, honor та інших виробників зберігають популярність протягом кількох років. Користувачі позитивно оцінюють можливості цих гаджетів. Від цього чинника залежить їх види.

Види

Призначення цих девайсів визначають конкретні функції. Часто вони функціональні. Для поєднання важливо звернути увагу на версію ОС мобільного пристрою. Основними залишаються Watch OC, Wear OC, Tizen та Android.

Класичні 

Синхронізація через Bluetooth передає оповіщення мобільного телефону на екрані розумного годинника. Можливе безконтактне підключення до календаря та інших програм. Вони також стежать за фізичною активністю користувача. 

Дитячі

Вони допомагають батькам простежувати шлях їхньої дитини. Для цих цілей пристрій впроваджено GPS-модуль і слот для SIM-карти. Безпека також забезпечує телефонний зв'язок та екстрений кнопка. Спеціальний датчик показує, що дитина зняла годинник з руки. Додатковими опціями є фото та відеозйомка. Цю продукцію виготовляють компанії Jet Kid Friend, Geozon Active, Huawei Watch Kids 4 Pro та інші компанії. 

Спортивні

Він підходить для тих, хто любить ходити в походи по гірській місцевості та самостійних подорожей. Для останнього виду активного відпочинку в них передбачені компас висотомір та барометр. Великим виробником є ​​Borofone. 

Фітнес-браслети

Вони вважаються вузькоспеціалізованим різновидом спортивного розумного годинника. Серед базових функцій використовуються крокомір та пульсометр. «Просунуті» моделі включає моніторинг сну, зчитує серцебиття та споживання кисню. Також там передбачено пульсометр. Без мобільного пристрою функціонал гаджета зменшується. Популярністю користуються моделі Honor Band 6, OPPO Band, Garmin Vivosmart 4. 

Для авіації

Гаджет містить бортовий журнал та карту з GPS. Датчик Puls OX відстежує рівень кисню у крові. Спеціальна функція показує прогноз погоди. Таку продукцію випускає компанія Garmin, Casio G Shock та Rolex. 

Додаткові можливості

У дитячому годиннику використовується Wi-Fi-модуль. Він може точно встановити координати пристрою. Apple Watch, Samsung Galaxy Watch та Xiaomi Mi Band підтримують NFC. Стандартна класифікація IP захищає електронні пристрої від проникнення пилу та зовнішніх твердих предметів. Маркування WR вказує на водонепроникність. IP68 дозволяє не знімати гаджет у душі чи басейні. Спортивний різновид передбачає функцію ANT+. Вона передає інформацію із браслета на інший пристрій. Такими є тренажери чи ваги. 

Назад в блог Наступний запис